Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Manuální brute-force odarchivace mailboxů
  •  
PMDI je nyní offline PMDI

Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak trochu kacířské otázky, vzhledem k absenci nějaké rozumné funkcionality v KERIU. Projde mi zcela určitě nedoporučované manuální odarchivování mailboxů? Tzn., že fyzicky přesunu ze složky #msgs maily starší určitého data někam stranou offsite a KERIO si znovuvytvoří potřebné indexy (zřejmě fld soubory v nadřazené lokaci) reflektující aktuální obsah složky? Nebo dokonce pak i směrem zpátky - ze zálohy do složky #msgs? Má s tím někdo nějaké praktické zkušenosti? Wink
  •  
Radek Sip (KERIO)

Myslíte tuto absentující rozumnou funkcionalitu v KERIU?
http://kb.kerio.com/1179
  •  
Radek Sip (KERIO)

Zpráva nemá obsah

•  
Roman KVAPIL je nyní offline Roman KVAPIL

Můžete použít MailStore-pro archivaci ideální řešení
  •  

Ano pane Kvapile, MailStore už mám dlouho "v merku", souhlasím, že to je ideální řešení, jen mě stále odrazuje vstupní několika desetitisícová investice Sad Poplatky za roční maintenance a support už by byly snesitelné.
  •  

Radek Sip (KERIO) napsal dne Út, 05 duben 2016 17:09
Myslíte tuto absentující rozumnou funkcionalitu v KERIU?
http://kb.kerio.com/1179

Ne tuto nemyslím. Clean-out je pěkná věc, ale úplně něco jiného než jsem se ptal. Mě jde o to ulehčit datastore a mít nějak rozumně v případě potřeby jednotlivé maily po ruce k obnově. Jistě, ještě je tu Archive a Backup funkcionalita. Pokud se ale nemýlím tak Archive je nad celou doménou a vše zůstává v datastoru a Backup umí obnovit jako nejnižší úroveň "pouze" určitou složku (nikoliv email, nebo emaily od do) a to ještě komplet jako stav k určitému dni (o změny uživatel přijde pokud se nemýlím, nebo se pletu?)
  •  
lkac je nyní offline lkac

Bezne obnovujem maily z archivu rucne, vytvorim si predtym nejaku zlozku "Arc" a do nej nakopirujem z archivu, co potrebujem. Potom dam reindexovat a po chvili to tam je. I do existujucej zlozky som to obnovoval, no treba dat pozor na cislovanie suborov, preto radsej do novej zlozky.
Opacny postup (z msg do nejakej zlozky mimo Keria som neskusal, no malo by to byt obdobne.
Samozrejme v linuxe.

Fonet s.r.o.
Předchozí téma: Výchozí zobrazení kalendáře
Další téma: Obrázky v tele mailu sa nezobrazujú vo firefoxe
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 27 11:53:54 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.01072 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.