Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Pořadí vyhodnocení spamu (Jaké je pořadí pro vyhodnocení spamu po zapnutí Anti-Spam Bitdefender)
  •  
Roman KVAPIL je nyní offline Roman KVAPIL

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jak se změní pořadí vyhodnocení spamu po zapnutí Anti-Spam Bitdefender ? Vypne se SpamAssassin a kdy se uplatní vlastní pravidla ? Jestli to chápu správně, Bitdefender žádným nastavením neovlivním. Co když bude něco označovat false-positive ? Nebo je ta technologie tak dokonalá, že bude poznávat vše správně ?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pořadí se nemění, SpamAssassin se nevypne. Vypnout se pouze dva specifické testy: SURBL a Bayes. Místo nich se použije test v online službě Bitdefender. Takže se vlastně jen místo 4 bodů od BAYES_99 přidá až 10 bodů od KERIO_ANTI_SPAM testu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po zář 24 23:26:25 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.80514 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.