Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Rozdělení serveru
  •  
milosb je nyní offline milosb

Příspěvky: 45
Odeslat poštu tomuto uživateli
Existuje doporučený nebo vyzkoušený postup pro rozdělení jednoho Kerio Connect serveru na víc serverů? Typicky vzít jednu nebo více domén ze serveru A a přestěhovat je na server B (nebo více serverů), přičemž je možné, že servery A a B nepoběží na stejné platformě a verzi Kerio Connect. Lze zajistit, aby server B byl ve stejné verzi jako server A (nebo může být i novější ale určitě nebude starší). V optimálním případě bude server B vždy nový bez konfigurace ale nelze vyloučit, že migrace domén ze serveru A na server B proběhne postupně v několika vlnách.

Možná bych ani nevyloučil, že by se mohla některá z domén na serveru A stěhovat do Kerio Cloud (ale zcela jistě ne všechny).

Dík.
Předchozí téma: Pořadí vyhodnocení spamu
Další téma: Kerio Connect Client 9.01 a Firefox 43 64bit - crash
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 16 15:50:30 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86570 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.