Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » SMTP vytěžuje sít
  •  
Chang je nyní offline Chang

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
server s Kerio connect (win server 2008) konstantně stahuje data rychlostí cca 500kB/s. Došel jsem k tomu, že to způsobuje SMTP na Keriu. Pokud službu vypnu, přenos dat ustane. Přenos probíhá i např. v noci, kdy je na serveru minimální provoz. Čím to může být způsobené? Kde bych měl pátrat?

Děkuji
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kde?
Logy serveru (Mail log například). Seznam aktivních spojení. Výpis aktivních spojení ze systému. Logy firewallu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Chang je nyní offline Chang

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Špatně jsem se zeptal. Logy procházím. Procházím aktivní spojení na connectu, aktivní spojení na connect na FW. Sleduji síťový provoz na serveru. Kontroluji jednotlivé IP ze kterých jdou požadavky na SMTP. Ale stále nenacházím nic podezřelého. Spíše jsem se chtěl zeptat v jaké oblasti může být problém (co to teoreticky může způsobovat).
  •  
Chang je nyní offline Chang

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Vyřešeno, na některých stanicích byl problém s přijetím ssl certifikátu z keria a neustále se snažily odeslat poštu s většími přílohami.
Děkuji
Předchozí téma: Uživatel v několika doménách
Další téma: plánování zdrojů
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:58:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.91350 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.