Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jak spravovat kontakty z PHP
  •  
ph_7 je nyní offline ph_7

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

snažil jsem se na webu dohledat nějakou informaci, zda jde a případně jaký je doporučený postup pro správu veřejných kontaktů z PHP. Našel jsem odkazy na CardDav a na knihovnu Kerio APIs Client Library for PHP.

CardDav se nezdá pro veřejné kontakty funkční ani na čtení ani na zápis. Prosím o komentář, zda je toto rozhraní podporované, případně na link s nějakou dokumentací.

Knihovna Kerio APIs Client Library for PHP na svých stránkách (demo.kerio.com) uvádí, že podporuje nejvýš verzi 7. Navíc se zdá, že neumožňuje požadovanou funkcionalitu. Prosím o komentář.

Záměr je synchronizovat kontakty z externího zdroje do Keria. Je to možné? Pomocí jakých API případně knihoven to doporučujete realizovat? Preferujeme řešení nad PHP, ale pokud by existovala zásadně lepší cesta nad jinou technologií, můžeme se přizpůsobit.

Děkuji za vaše komentáře a doporučení.
Předchozí téma: zdlouhavé a neúplné vyhledávání Outlook - workaround
Další téma: Ukončení podpory
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 16 15:51:06 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86561 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.