Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vydán Kerio Connect 9.1
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio Connect 9.1.0 - 12. července 2016

Je mi potěšením oznámit vydání nové verze Kerio Connect 9.1.0. V této verzi najdete nové nastavení pro e-mailové domény, novou desktopového klienta pro Mac (technology preview)a mnoho vylepšení Kerio Connect klienta, včetně zobrazení statusu uživatele a nové komponenty Chat.

Nové funkce (v Aj):
User experience features include:
Presence status
Chat in Kerio Connect Client (configuration settings for admin and user)
Kerio Connect Desktop App for Mac - Technology Preview
Increased number of messages per page (configurable by user)
Inline images in email body and email signature

Administrator features include:
Archiving by domain
Storage quota and notifications by domain

Před instalací si prosím přečtěte dokument release notes .

Aktualizaci z verzí Kerio Connect 9.0.x je možné provést přímo v administračním rozhraní (návod zde). Pro aktualizaci se starších verzí Kerio Connect lze stáhnout instalační balíčky z webu.

[Aktualizováno: Út, 09 srpen 2016 17:30]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zaregistroval jsem vydání Android aplikace pro synchronizaci s KC. Dnes se mi konečně "poštěstilo" a měl jsem příležitost k vyzkoušení.
Telefon Vodafone VFD 600, Android 6.0.1 a KC poslední verze je docela oříšek přinutit k fungování. Aplikace sic vypadá funkčně, ale data se nesynchronizují. V administraci KC není v pohledu mobilní zařízení telefon registrován. Android aplikace, kdyby fungovala, má na starost jen synchronizaci kalendářů, úkolů a adresáře? A co pošta, opravdu ji mám konfigurovat přes protokoly IMAP/SMTP?

Zkusil jsem také přidání Exchange účtu, jak jsem používal a po vyplnění všech údajů jen dostanu hlášku, že se nepodařilo připojit.

Nakonec jsem synchronizaci rozběhl s typem účtu Exchange(Gmail), funguje pošta, kalendář, kontakty a zařízení je vidět v admin KC) - úkoly nic Sad
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano, aplikace slouží k syncrhonizaci kontaktů, kalendářů a úkolů. Bližší popis je na http://kb.kerio.com/product/kerio-connect/email-clients/mobi le-devices/kerio-connect-sync-app-for-android-devices-1699.h tml

K synchronizaci je potřeba mít povolené CalDAV a CardDAV protokoly na serveru a firewallu (443 nebo 8443). Také je vhodné mít správně nastaven autodiscovery pro emailovou doménu.
Pošta se do Android mailové aplikace nastavuje standardně přes IMAP.

Exchange klient na Androidu prostě úkoly neumí (stejně tak ne zcela dobře podporuje více kontaktových složek, záleží na klientovi).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 21:14:40 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.75916 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.