Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN klient - kontrola
  •  
bedan je nyní offline bedan

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim, jakym zpusobem muzu zabranit tomu, aby kdyz ma uzivatel povoleno VPN na napr. firemnim NB, nemohl kdekoliv nainstalovat klienta a zadat sve udaje a tim pripojit do site jakykoliv pocitac ho napadne. Jak se tohle resi ??? Chci mu povolit jenom jasne identifikovatelne zarizeni, tj. firemni NB zarazeny v nasi domene.

Dekuji za odpoved.

[Aktualizováno: Po, 08 srpen 2016 12:29]

  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Obecně se to řeší ověřováním oproti RADIUS serveru (typicky za pomoci certifikátu zařízení). Ale obávám se, že Kerio Control umí ověřovat jen klienty připojené přes WiFi ( http://kb.kerio.com/product/kerio-control/server-configurati on-kerio-control/using-radius-server-in-kerio-control-1648.h tml) a nikoliv přes VPN.
  •  
bedan je nyní offline bedan

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
WiFi klienty si resim pres svuj RADIUS, me jde opravdu o klienty na VPN, toto je pro nas opravdu velka dira a netusim jak na ni. Klienti jsou koumaci a vedi, ze jak maji jednou pristup, tak se mohou pripojit odkudkoliv. Nechce se mi verit, ze to nikdo neresi. Co na to support??? Alespon podle MAC, UID, nebo nejakeho otisku.
Předchozí téma: Bylo dosaženo limitu počtu nových připojení za minutu z jedné zdrojové adresy.
Další téma: RADIUS - Login tvar
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 20:00:32 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88521 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.