Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » ActiveSync - bezpečnostní pravidla
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Je možné v Kerio Connect nějakým způsobem definovat bezpečnostní pravidla pro mobilní zařízení, která se připojují ActiveSync protokolem? Např. požadavek na PIN, šifrování obsahu zařízení apod, jako to má Exchange?
  •  
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuji za odpověď.

Omlouvám se duplicitní založení dotazu, ale první dotaz z 11:23 se mi ani po 1,5 hodině (a samozřejmě znovunačtení stránky) nezobrazil. Myslel, jsem že se nezaložil . . .

[Aktualizováno: Út, 09 srpen 2016 13:29]

Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 23 06:38:01 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82265 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.