Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » ActiveSync - bezpečnostní pravidla
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Je možné v Kerio Connect nastavit bezpečnostní pravidla pro zařízení připojující se protokolem ActiveSync? Mám na mysli např. šifrování dat, požadavek na PIN apod., tak jako to umí MS Exchange?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Je možné to nastavit globálně pro všechna ActiveSync zařízení na serveru. Nastavení je v mailserver.cfg (je třeba mít vypnutý server při editaci). Viz např. http://forums.kerio.com/mv/msg/22697/93068/#msg_93068

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Outlook 2013 Předat dál
Další téma: ActiveSync - bezpečnostní pravidla
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 20:00:21 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.84681 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.