Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Dotaz na obsah adresáře Archive (ukládání souborů do adresáře C:\Program Files\Kerio\MailServer\store\archive)
  •  
scarabeusczech je nyní offline scarabeusczech

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny. Převzali jsme pod správu jednoho zákazníka, který využívá Kerio Connect. Všiml jsem si, že je na serveru adresář C:\Program Files\Kerio\MailServer\store\archive , jehož velikost je nyní cca. 70 GB. Chci se zeptat na přesnou funkci tohoto adresáře a zda mohu data z tohoto adresáře přesunout jinam, aniž by to mělo vliv na stávající poštu. Předpokládám, že jde o jakousi zálohu všech schránek, ale raději bych si to ještě nechal potvrdit.

Díky všem oc za odpovědi
  •  
Radek Sip

Příspěvky: 31
Odeslat poštu tomuto uživateli
http://kb.kerio.com/product/kerio-connect/server-configurati on/archiving-and-backup/archiving-in-kerio-connect-1164.html

Osobně bych postupoval tak, že bych se podíval do souboru store/archive/acl.fld kdo všechno tam má přístup a pak si ověřil, že ten daný uživatel je nemá připojené a nepoužívá z nějakého důvodu.

Pak bych si ověřil že mám na disku desítky GB volného místa a zapnul komprimaci starých archivních složek (vizte článek výše) na nějakou dobu s minimálním provozem. Vytvořené .zip soubory se starými zprávami se pak dají pohodlně přesunout jinam. Volbu archivace bych nechal zapnutou a ty .zip soubory pak vždy čas od času přesunul jinam.
  •  
scarabeusczech je nyní offline scarabeusczech

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Aha, takže pokud je v tom adresáři archivu už nyní spousta zip souborů, tak tyto mohu přesunout bez problémů jinam.
  •  
Radek Sip

Příspěvky: 31
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano. Není na škodu si vytvořit nějaký skript, který to za Vás bude mazat či přesouvat automaticky.
Předchozí téma: Nedoručené maily
Další téma: Kerio Outlook Connector 9.0.3
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 16 15:50:22 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82723 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.