Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém se synchronizací s iPhone 6s plus (synchronizace iPhone kalendáře a kalendáře Outlooku)
  •  
TOROLA je nyní offline TOROLA

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
narazili jsme na problém se synchronizací kalendáře z iPhonu do Outlooku 2010 Prof. Plus. Tento problém nastal u verze 9.0.4. Dnes jsem provedl aktualizaci na poslední verzi 9.1.1 a stále tento problém přetrvává. Problém je v tom, že když vytvořím událost v kalendáři iPhonu, tak se tato událost občas zobrazí a občas ne v kalendáři Outlooku. Naopak když vytvořím událost v Outlooku, tak se ihned tato událost přenáší do kalendáře iPhonu. Navíc jsem zjistil že když daná událost je pouze v kalendáři iPhonu (neproběhla synchronizace s Outlookem) např. s časem 10:00 a já tuto událost změním na 11:00, tak se tato položka již zobrazí v Outlooku, ale až po editaci, dříve ne.

Když to zhrnu, tak se cca z 10 položek, které vytvořím v kalendáři iPhonu synchronizuje cca 6 až 8 s Outlookem.
Předchozí téma: Kerio Outlook Connector 9.0.3
Další téma: Aktualizace Kerio Connect
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 20:00:54 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86329 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.