Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » IMAP - chybějící zprávy na iPhone
  •  
stepand76 je nyní offline stepand76

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám problém se synchronizací emailů na iPhone pomocí IMAP. Chová se to tak, že ve webmamilu mám ve složkách vše jak má být, stejně tak desktopový IMAP klient (Mozilla Thunderbird) zobrazuje všechny zprávy. Ale na iPhone některé zprávy nevidím. Jako by tam byly nějaké mezery. Poslední zprávy tam jsou pak jich třeba 50 chybí, pak tam zase jsou. Zajímavé je, že pokud zkusím chybějící zprávy vyhledat, tak je najdu. Zkoušel jsem účet odstranit a znovu přidat, ale nepomohlo to, zprávy se stáhly znovu, ale zase chybí (ty stejné jako předtím). Nějaký nápad?

Kerio Connect 9.1.1 sestavení 1433
iPhone 5s, iOS 10 (se starším iOS jsem to nezkoušel)
  •  
Radek Sip (KERIO)

Odeslat poštu tomuto uživateli
Podívejte se ve webové administraci do error logu a warning logu zda tam něco není zalogováno, můžete také zapnout debug log pro IMAP server a podívat se zda tam nenajdete něco zajímavého, bude tam toho ale spousta ke čtení.

Pokud víte, které zprávy se Vám nesesynchronizovaly, podívejte se do pošty přes webmail a někam si je vykopírujte zvlášť do nové (testovací) složky. Tuto složku pak zkuste opět sesynchronizovat. Uvidíte zda se to (ne)povede a s tím se pak už dá pracovat, resp. je možné že to může dělat nějaký e-mail. Pokusit se ho najít buď kopírováním do jiné složky kus po kusu, "půlením intervalu", v debug logu... A ten email pak poslat sem, nebo ještě lépe přímo naší technické podpoře - http://www.kerio.cz/support/technical-support
Může to být naše chyba, může to být chyba Apple, v tuto chvíli těžko říci.

Vařím z vody, ale v tuto chvíli nelze poradit víc a já bych přesně takto postupoval.

[Aktualizováno: Út, 20 září 2016 11:25]

Předchozí téma: Přesun Kerio Connect na Windows10
Další téma: Kerio Outlook Connector za Proxy
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čec 22 10:43:39 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00305 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.