Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Outlook 2016
  •  
Tester77 je nyní offline Tester77

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry vecer mam takovej problem...

Reinstaloval jsem outlook 2007 na verzi 2016 pouzil jsem automaticke nastaveni outlooku pomoci prihlaseni pres web mail..
Po otevreni outlooku posta je v poradku, kontakty take ale kdyz kliknu na Kalendar tak tam vidim kontakty a ne kalendar Sad

Kdyz se prihlasim na web mail tak tam je vse v poradku..

Nevite nekdo co s tim?

Dekuju

[Aktualizováno: Út, 18 říjen 2016 01:40]

•  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Outlook 2016 sice není zrovna bez chyb, ale o něčem takovém jsem v životě neslyšel. Předpokládám, že jste zkoušel přejít ze zobrazení Pošta na zobrazení Kalendář. Zkusil bych napřed přepnout zobrazení na Seznam složek (pořád tam ještě je, mám pocit že musíte rozkliknout tři tečky) a přejít přímo na složku Kalendář (nebo jakoukoli jinou kalendářovou složku), jestli takto to bude v pořádku.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

Dobry den.
Dekuju Vam za odpoved.

Vyzkousel jsem snad uplne vsechno co me napadlo..
Kdyz se outlook sesynchronizuje tak je posta naprosto v poradku ale..
Klasicka volba kliknuti na kalendar v leve casti outlooku ukaze kontakty..
Kdyz kliknu v dolni casti leve strany na Ikonku kontakty tak outlook celej spadne..

Bohuzel dal uz nevim co s tim. Koukal jsem i do souboru na keriu.
V adresari uzivatele slozka Calendar a v souboru Status.fld pise toto
--
T2
G597b8430-ce5e-4bb7-8629-cc07ddbb67c2
V57eba973
U00000075
C00000004
M105
P0
I0
J0
D3
R0
N0
E0
S528840
Z00000000
L00000014
K00000ff2
WIPF.Contact - v kazdem jinem uctu je zde WIPF.Appointment
Y
A6test<at>test.cz lrswicdaO
--

•  

Pokud vypadá status.fld takto, tak je to jasné. Bohužel netuším, jak k tomu mohlo dojít, pravděpodobně to však s novým Outlookem nesouvisí a chyba mohla vzniknoout kdykoli v minulosti. Stejný problém byste nyní nejspíš měl, pokud byste vytvořil nový profil v libovolné verzi Outlooku.

Řešení ovšem je jasné. V první řadě vypněte Outlook. Pak budete muset zastavit Connect, přepsat IPF.Contact na IPF.Appointment ve status.fld kalendáře a Connect zase spustit. Nyní je třeba vymazat lokální cache Kerio Outlook Connectoru (nebo smazat celý profil a vytvořit nový, klidně opět pomocí integrační stránky)

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

Dekuju za info.
Vyzkousim a napisu jak to vypada.

•  

Tak bohuzel. Kdyz zmenim v souboru to co jste psal a potom opet zapnu kerio, vyprazdnim pamet... Zapnu outlook. Je to porad to same:(
  •  

A status.fld je nyní správně, nebo ho opět něco přepsalo?

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

Dobry den omlouvam se za delsi prodlevu, ale uz je to vyresene.
Bohuzel nepomohlo nic jineho nez ucet zazalohovat a smazat. Potom vytvorit novej ucet a vse nakopirovat.

ted vse funguje jak ma.

Dekuju za pomoc
Předchozí téma: Nelze hledat ve Kerio Connect Clientovi
Další téma: Dirty COW
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt čec 27 10:42:22 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00429 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.