Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Statistiky využívání internetu (Nelze se přihlásit ke statistikám)
  •  
PNvD je nyní offline PNvD

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

přibližně měsíc máme takový problém, že administrátoři ani uživatelé se nemohou podívat na své statistiky využívání internetu pomocí IE 11. Přes jiný prohlížeč (Edge, Chrome, Firefox,...) to funguje, ale přes IE 11 to hodí zpátky na přihlašovací obrazovku, ale už jsou přihlášeni a v URL za /login přibude /blocked.php. Stalo se to z ničeho nic a v configu > Reportování a monitorování > Přístup ke statistikám > Uživatelé si mohou zobrazit své vlastní statistiky online máme povolené. Není to závažný problém, ale uživatelé nemají šanci zjistit kolik jim zbývá procent. Nevíte někdo v čem je problém? Prohlížeč je stále podporovaný.
  •  
PNvD je nyní offline PNvD

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Problém vyřešen. Potíž je v prohlížeči, kde se používá režim kompatibility pro intranetové weby. Nevěděl jsem, že to je defaultně zapnuté.
Předchozí téma: Control nezobrazuje některé stránky korektně
Další téma: Kerio komunikuje ven na 111.111.111.111
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 21:23:38 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.04182 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.