Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Přihlášení přes CMD
  •  
Michael je nyní offline Michael

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

používáme Kerio Control, při přihlášení pomocí doménového účtu do Windows se mi PC po spuštění prohlížeče ověří účet.

Druhá možnost je nastavit konkrétní MAC adresu síťové karty jako automatické ověřování.

Chtěl jsem se ale zeptat - jde nějakým způsobem, pokud mám třeba Linux bez grafického rozhraní, tudíž můžu použít jen terminál přihlásit přes příkazovou řádku ? Nebo musím na serveru u svého uživatelského účtu nastavit MAC adresu pro ověření ?

Děkuji
  •  
Petr Dobrý (Kerio) je nyní offline Petr Dobrý (Kerio)

Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud se nepletu, nekdo v US foru to resil tim ze posilal prihlasovaci udaje (jmeno a heslo) pres wget POST na prihlasovaci stranku firewallu.

Ja to osobne resim tak ze mam textovy prohlizec lynx a necham firewall me presmerovat na prihlasovaci stranku.

Technická podpora je na adrese http://support.kerio.cz
Předchozí téma: Geo-IP
Další téma: Jak vypnout oznámení VPN Klienta ve Windows
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čec 22 10:46:34 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00305 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.