Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kontrola pravopisu (Jak zapnout kontrolu pravopisu v Kerio Connect 9.2.1)
  •  
itSLLJL je nyní offline itSLLJL

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

chtěl bych u nás v práci zapnout všem uživatelům kontrolu pravopisu na Kerio Connect serveru. Přesněji na webovém rozhraní. Myslím, že tam dříve ta volba byla, ale teď to nemohu nikde najít. Ve složce myspell, která se nachází ve složce, kde se nainstaloval mail server, mám soubory na EN a CZ kontrolu. Máme u nás nainstalovaný Kerio Connect 9.2.1 (2397) na Linux Debian GNU/Linux 8.6, x86_64. Ve starých návodech co jsem našel na Kerio Connect se nám dostat do nastavení, které v nové verzi není.
Předem děkuji za odpovědi.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kontrolu pravopisu provádí internetový prohlížeč (v případě webového rozhraní Kerio Connect Client) a je také dostupná v desktopové aplikaci Kerio Connect Client pro Windows a Mac. V případě Windows bohužel není dostupná na Win 7, je možné ji použít na Win 8.1 a Win 10.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Důležitá informace pro zákazníky s Kerio Connect 9.1.1 a starší na OS X
Další téma: Archivace emailů v Outlook 2016(WIN10) + Kerio
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:07:30 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.83566 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.