Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nefunkční synchronizace kalendáře po update Androidu
  •  
peett je nyní offline peett

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, nesetkal se někdo s následujícím problémem ohledně synchronizace kalendáře?
Po update Androidu na verzi 7.0 přestala částečně fungovat synchronizace kalendáře. Po synchronizaci se do telefonu přenesou pouze nové události (zadané až po update). Starší zmizely a nezobrazují se. Opakované události se objeví po smazaní již proběhlé události tzn. když v Outlooku na PC smažu událost, která se opakuje každý den, tak se mi pak ty, které teprve budou objeví...můžete prosím poradit, na co se zaměřit? Děkuji Petr
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Doporučuji zkusit kontaktovat podporu telefonu, pravděpodobně to bude chyba v upravené části OS. Android telefony jsou bohužel mizerně podporované a pokud vůbec vyjde nějaká záplata, update systému, hrozí, že pak něco nebude fungovat.
S Vodafone jsem několik měsíců řešil nefunkční email po update telefonu, nakonec chybu opravili...

TL
  •  
peett je nyní offline peett

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pro úplnost dodávám informaci, že po odstranění účtu, restartu telefonu a novém vytvoření účtu vše funguje.
Petr
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:01:23 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.78693 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.