Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Exchange účet + Outlook Mac 2016 - nekompletní přílohy (Občasná nekompletní synchronizace pošty při připojení přes Exchange)
  •  
Domnosil

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

delší dobu mám problém se správou mailů přes účet Exchange a klienta Outlook 2016 Mac. U některých mailů nelze stáhnout příloha je nekompletní. Vidím tak např. jen jeden soubor, přestože je jich přiloženo několik. V jiných zařízeních či přes webové rozhraní Keria tento problém není a příloha se stáhne korektně. Stejně tak i při připojení v Outlooku přes IMAP.

Momentální verze macOS 10.12.5, Kerio Connect 9.2.3 a Outlook 15.34, ale problém přetrvává od vydání Outlooku 2016.

Předem děkuji za radu, jestli je problém možné řešit.

S pozdravem
Domnosil
  •  
pfl je nyní offline pfl

Dobrý den, povedlo se vám najít nějaké řešení? Zdá se že mám podobný problém.
  •  
Domnosil

Bohužel ne. Musel jsem přejít na IMAP. Navíc to vypadá, že Kerio po odchodu původního vývojářského týmu (viz jiné diskuze) nyní nemá nikoho, kdo by problémy řešil. To je po zaplacení Maintenance upgradu velice příjemná zpráva... Sad
Předchozí téma: automatická odpověď systému
Další téma: Cannot get items, internal error
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne říj 22 06:23:13 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00319 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.