Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Thunderbird a SpamAssassin
  •  
fsmg je nyní offline fsmg

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den
Dokáže se SpamAssassin naučit zprávu pokud byla označena jako SPAM v Thunderbirdu?

Na Connectu mám zapnutý Apache SpamAssassin a pokud v Thunderbirdu zprávu přesunu do Junk E-mail, nezmění se číslo "zprávy naučené jako nevyžádané" (Filter spamu -> karta Kerio Anti-spam. Pokud zprávu přesunu do Spam ve webmailu, "zprávy naučené jako nevyžádané" se zvětší o 1. Zprávu kterou jsem označil v Thunderbirdu vidím ve složce SPAM ve webmailu.

Učí se SpamAssassin nevyžádanou poštu z Thunderbirdu? Nebo ji jenom přesune do složky Spam a SpamAssassin se o tom nedozví?
Předchozí téma: Nefunguje download Kerio produktů v CZ verzi
Další téma: Chyba 2.1.5 - Discarded by outgoing rule
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 16 15:52:46 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81101 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.