Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Antivirus
  •  
jhorda je nyní offline jhorda

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim,
v logu se zacalo objevovat toto, nevite co s tim ?

Antivirus Server error:(PID: 31665) Failed to scan for viruses with Kerio Antivirus engine version/Signature count: (AVCORE v2.1 Linux/x86_64 11.0.1.12 (Sep 29, 2016)/9466760) plugin. See antivirus debug log for details.
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

V první řadě si zapni logování antiviru v Debug logu, ostatně píše Ti to i ta hláška. Tam se dozvíš více.

Jinak mě docela zaráží to datum signatur - Sep 29, 2016. Aktualizuje se ti antivirus vůbec?
  •  
off-liner je nyní offline off-liner

Mám úplně stejnou hlášku v Error logu na Control boxu 3120. I s tím nesmyslným datumem definic Sep 29, 2016. A to i přesto, že se mi antivirus aktualizuje. Eskaloval jsem to na podporu GFI už před pár týdny, tam po nějaké době přiznali chybu v produktu. Včera mi napsali, až aktualizuju na novou verzi 9.2.3 a dám jim vědět. Přestože v change logu nebyla o této chybě ani zmínka, risknul jsem to, Control naštěstí žije, hláška s antivirem nevymizela, naopak přibyla v error logu nový chyba od updatovacího modulu "Product update failed. Error: Check failed (reminders not set or server error!)". To se objeví, vždy, když si Kerio kontroluje dostupnost nové verze. Co to patří GFI, je to s vývojem i podporou tragedie.
Předchozí téma: Authentication: Console: Client: 127.0.0.1: Invalid password for local user Admin
Další téma: Http Log - jak zrusit logovani nesmyslnych jsonrpc
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:20:25 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00401 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.