Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Zápatí v nastavení domény nefunguje (Nefunkční zápatí u domény a jeho přiložení k odchozímu e-mailu)
  •  
frantisek.janosek je nyní offline frantisek.janosek

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

nejspíš novou verzi 9.2.4 (3252) na Debian GNU/Linux 8.8, x86_64 přestalo fungovat přidávání zápatí u jedné z domén, kde jsem to měl nastavené. Zkusil jsem u druhé domény co se nepoužívá a tam to taky nefungovalo. Až poté co jsem vypnul HTML, tak to začalo chodit. Poté i po zapnutí HTML to fungovalo. Ale u té prvotní a jediné, kde je to třeba, tak to nejde ani tak. Zkusil jsem i celý text vymazat, uložit změny a pak vložit jen slovo test, vypnout html a zase zapnout. A bohužel u této primární domény to nejde. Nevíte co s tím?

Předem moc děkuji.
S pozdravem Janošek
  •  

Dobrý den, koukal jsem přímo do konfiguračního souboru domén a je to nastavené stejně jako ostatní a nefunguje to. Každopádně jsem ještě narazil na zajímavost a to, že pokud mám nastavenou automatickou odpověď, tak se patička v pořádku do automatické odpovědi vloží, ale do e-mailu z webmailu nebo outlooku pořád ne. Nevíte kde může být problém?
  •  

Tak chyba mezi klávesnicí a židlí Embarrassed . Funguje to v pořádku. Problém je v tom, že je e-mail podepsaný certifikátem, takže poté se hlavička logicky nepřidá.
Předchozí téma: Kerio Connect zaplní ldap pool v AD
Další téma: Administrator zablokoval přístup
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 02:40:48 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.99056 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.