Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Webmail - v html e-mailu se odkaz změní pokud obsahuje znak &
  •  
frantisek.janosek je nyní offline frantisek.janosek

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

v HTML e-mailu, který obsahuje hypertextový odkaz, ve kterém je obsažen například znak & se odkaz přepíše do tvaru & a poté nejde otevřít. Pokud je e-mail v prostém textu tak je to v pořádku. Jedná se jen o Webmail (testováno v Google Chrome a Mozilla Firefox a problém je u obou). V MS Outlook i v e-mailové aplikaci na Androidu to v pořádku funguje.

Například http://test.neco.cz/searchnews.asp?jelenovi=pivo=nelej&1 5.8.2017&15.8.2017 se změní na http://test.neco.cz/searchnews.asp?jelenovi=pivo=nelej&a mp;15.8.2017&15.8.2017

Lze to nějak vypnout nebo opravit, aby k tomu nedocházelo?

Předem moc děkuji.
S pozdravem František Janošek
  •  
JaMu

V poslední verzi 9.2.4 je chyba, viz http://forums.kerio.com/t/32737// , údajně pracují na opravě, tak uvidíme jak dlouho to bude GFI trvat ... (betaverzi na tuto verzi nevydávali, že prý nebyla potřeba)S pozdravem J.Musil
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Já bych jen dodal, že novou verzi libovolného produktu Kerio, si v této době nainstaluje jen šílenec. Razz
  •  

Díky za info. Budeme muset čekat.
  •  
JaMu

Po urgenci na GFI podpoře přišla odpověď:
Hi Jan,
I sent you my response on August 18. I'm not sure why you didn't receive it. I'm pasting it below.
Created by: Vitzler Aviola (8/18/2017 4:21 PM)
Hi Jan,
Thank you for contacting GFI Support. Our dev team is already working on a fix but we don't have an official date yet when a patch will be released. Rest assured that we're looking at this issue with utmost urgency. We will surely let you know once we receive any updates.

Thank you for your patience. Don't hesitate to contact us if you have other questions.
Kind Regards,
Vitzler Aviola
Customer Success Principal
GFI Software
  •  
JaMu

Pro (skalní)příznivce Kerio Connect - GFI vydalo novou verzi 9.2.5, která má opravovat výše diskutovanou chybu, tak jsem plný očekávání spustil aktualizaci (z webové administrace)a tentokrát to dovedli k dokonalosti, chyba je již přímo v instalátoru - starou verzi to smázlo, ale nová se nenainstalovala. Pomohla až opětovná ruční instalace.
JaMu
  •  
jirka99 je nyní offline jirka99

Prosím o radu, dopadl jsem jak popisujete. Instaloval jste ručně 9.2.5 Patch 1?
Předem děkuji za odpověď.
  •  

Tak jsem spustil přeinstalaci, tvářilo se to jako by Kerio Connect nebyl vůbec na serveru nainstalován, ale nakonec už vše běží a hlavně všechny data jsou tak jak byly. Instaloval jsem verzi: kerio-connect-9.2.5-323-win64.exe
Tak to snad někomu pomůže Smile
  •  
JaMu

Tak podle poslední zprávy z podpory GFI by dnes měli vydat opravenou verzi instalátoru, tak snad to tentokrát vyjde ...

Jamu
  •  

Všem díky za info a reakce.
Dnes vyšla nová verze 9.2.5 Patch 3. Upgradoval jsem z webového rozhraní z verze 9.2.4 a prošlo to. Kerio Connect mám na Debianu. Sice jsem se chvíli lekl, pro jistotu jsem měl stažený .deb, ale projelo to. Odkazy konečně fungují jak mají a nepřepisují se.
  •  

Ano mohu potvrdit, instaloval jsem na dvou verzích Windows serveru a vše proběhlo tentokrát korektně.
Předchozí téma: outlook 2016 chyba po aktualizaci
Další téma: Tisk email CTRL+P => print screen
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St říj 18 11:30:30 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00441 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.