Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Duplicita zpráv ve filtrech
  •  
Kirkee je nyní offline Kirkee

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, ve firmě používáme Kerio, přes Outlook. Mám nastaveny filtry (složky, do kterých se mi automaticky kopírují zprávy od konkrétních uživatelů. A občas (cca 1x denně) se stane, že se některý mail začne duplikovat do složky filtru a nakopíruje se třeba 500x. Stav trvá třeba hodinu, kdy nelze nic dělat, neboť systém je zahlcen daty. Pokud v této době přijde další mail, automaticky se přidá do balíku kopírovaných a tudíž pak místo 500 mailů mám ve složce 1000 mailů od 2 odesilatelů.
Toto se děje jen u mailů zevnitř firmy, tzn. lidí, kteří jsou propojeni v Keriu.

Prosím o radu, jak se toho zbavit...

Děkuji
Předchozí téma: Administrator zablokoval přístup
Další téma: DSN požadavky v případě spamu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:20:31 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00372 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.