Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » webmail chyba timezone (webmail špatný čas timezone)
  •  
itbee je nyní offline itbee

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
po upgradu na Kerio Connect na verzi 9.2.5 patch 3 (3336) se nám u všech uživatelů ve webmailu projevil problém s chybným časovým pásmem, po upgradu mají všichni gmt -05:00 EST. Opravdu máme všude správná časová pásma, tutově to je problém po upgradu. V release notes 9.4 jsou zmiňovány problémy s časovým pásmem a v 9.5 verzi se mluví o problémech s web interfacem. Potřebujeme pomoci s tím jak to hromadně změnit/opravit. Předem díky za pomoc.
  •  
joshik je nyní offline joshik

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám stejný problém.
  •  
generator je nyní offline generator

Příspěvky: 118
Odeslat poštu tomuto uživateli
Měl jsem stejný problém.

Vrátil jsem se na 9.2.3 (2929), kde tento problém není.

Jako bonus chyby v časovém pásmu jsou celodenní události zaznaménávány s přesahem do 7:00 do druhého dne. s tím jsem nehodlal žít a tak nechávám v 9.2.3 (2929), kde je vš ještě v pořádku a je to oficiálně doporučovaná verze pro Windows Server.


GFI sucks.


  •  
joshik je nyní offline joshik

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Napsali mi z GFI, že by do 14-ti dní měl vyjít patch, který to řeší.
Předchozí téma: Debian9 - failed to update DNS servers
Další téma: Problém s DKIM podpisem
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So led 20 06:05:29 CET 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.06677 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.