Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » certifikat (Kterou CA autoritu doporucujete?)
  •  
Susor je nyní offline Susor

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,
kterou CA autoritu pro webmail a imap doporucujete v cechach?
Dekuji za tip.

[Aktualizováno: Čt, 19 říjen 2017 15:46]

•  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Díky za dotaz, těším se na reakce ostatních. U nás nakonec používáme dál certifikát bez autority. Sic pak webmail v prohlížečích vzbuzuje paniku, ale funguje to a nic nás nestojí.

Zkusili jsme certifikát ČP a moc spokojenosti nepřinesl. Jelikož v ČR není žádná ve světě uznávaná autorita, tj. není jako výchozí v OS, stejně se pak musí přidat.
  •  
Susor je nyní offline Susor

Taky prave jedeme na self signed cert.,ale rekl jsem si ze je na case s tim neco udelat.
Let's encrypt se mi nechce pouzit vzhledem k trvanlivosti 3mesice a nutnosti restartovat server pri kazdem updatu.

Doufam ze nekdo posle nejaky spokojeny nazor na CA.
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Pokud vám nevadí nutnost přidání CA do klientských strojů, pak je to asi jedno. V ČR těch autorit moc není a rozdíl mezi nimi asi moc není. Ale např. u certifikátu od ČP jsem narazil na problém s ActiveSync na Symbianu, kde jsem nepřišel na způsob, jak CA přidat ručně.
  •  
gordon

certifikat od globalnej CA stoji od 15 EUR, ani snad dalej neni o com...
  •  
ozana je nyní offline ozana

Thawte (www.sslmarket.cz)
Předchozí téma: Kopírování kontaktů
Další téma: Zakázání přístupu z venku
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 13:18:46 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00466 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.