Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém s DKIM podpisem
  •  
koubic25 je nyní offline koubic25

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
už nějakou dobu se potýkám se správným nastavením DKIM. V DNS záznamech je DKIM nastaveno správně. Pokud ale zkusím např. tento nástroj: http://www.appmaildev.com/en/dkim , tak mail přijde bez DKIM hlavičky.
Pak mám také v nastavení domény stále chybu "Veřejný klíč DKIM pro xxx.cz nebyl nalezen v záznamu DNS"
Podepisování odchozích zpráv je zaškrtnuté.

Nevěděl by někdo co s tím?
Budu rád za každou odpověď.
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Někde to tu už bylo popsáno, zkuste hledat. Problém by mohl být v délce serverem vygenerovaného klíče. Ten pak např. RegZone nepředloží celý a spárování neproběhne. Ověřte si, zda klíč v dns vaší domény souhlasí.

[Aktualizováno: Čt, 18 leden 2018 11:48]

  •  
koubic25 je nyní offline koubic25

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podobné téma jsem tu našel. Vyzkoušel jsem snad vše co mi Google vyplivl.
DKIM klíč mám 2048 bitový a je i podpora na straně hostingu. V nastavení DNS klíč souhlasí, i např. https://mxtoolbox.com/ mi ukazuje správný DKIM.
Někde jsem i četl o rozdělení klíče, ale to také nefungovalo.
Poté jsem ještě viděl možnost vygenerování nového DKIM na základě PRIVATE KEY, který by se měl vložit někam do instalační složky Keria. Server by pak měl vygenerovat nový PUBLIC KEY. Když se tam vloží 1024 bitový PRIVATE tak by se měl vyganerovat 1024 DKIM. Ale na toto jsem si ještě netroufl a vidím to jako poslední možnost.
Předchozí téma: Debian9 - failed to update DNS servers
Další téma: Doporučte alternativu vůči stávajícímu Kerio Connect
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 16:31:27 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.89031 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.